DieselCard,
karta paliwowa z nieograniczonymi korzyściami dlaprofesjonalistów z branży transportowej na trasach europejskich.

Más información

+100

STAJCI
paliw w Hiszpanii

150

STACJI LNG-CNG BENZYNOWYCH
w 6 krajach europejskich

1

CENTRUM TRANSLOGISTYCZNE
w Hiszpanii dla naszych klientów

HVO

dostępne w
AUSTRII I HOLANDII

Chcę uzyskać więcej informacji

Globalne usługi dla firm i specjalistów transportu drogowego

Karta kredytowa i doładowanie

Nasze karty paliwowe dla firm umożliwiają szybkie iwygodne tankowanie, dostosowując się do potrzeb profesjonalistów z branżytransportowej na trasach w całej Europie.

Polisy ubezpieczeniowe dostosowane do Twoich potrzeb

Polisy ubezpieczeniowe dostosowane do Twoich potrzeb

Odblokowywanie pojazdów i formalności związane zmandatami

Doradzamy wszystkim międzynarodowym przewoźnikom wzakresie europejskich przepisów transportowych i drogowych oraz załatwiamyformalności związane z mandatami i karami dla maksymalnego spokoju kierowców.

Urządzenia i karty do uiszczania opłat drogowych

Poruszaj się swobodnie, bezpiecznie i płynnie po całymkontynencie z firmą OnTurtle za pomocą urządzenia do uiszczania opłat drogowychnajlepiej dopasowanego do Twoich tras.

Pomoc drogowa dla opon

Z naszą kartą paliwową możesz również skorzystać zpomocy drogowej dla opon w 36 krajach w Europie – 3600 mobilnych jednostek iserwis 24h/7, abyś mógł dotrzeć na miejsce docelowe.

Elektroniczne eurowiniety

Załatwiamy rezerwację obowiązkowych opłat drogowych wBelgii, Luksemburgu, Holandii, Danii i Szwecji, abyś mógł swobodnie podróżowaći nie martwić się o dalsze formalności lub rezerwacje.I nie zapomnijskorzystać ze zniżek na paliwo na stacjach sieci OnTurtle, które znajdziesz wtych krajach.

Promy i rezerwacja pociągów

Posiadamy kilka linii promowych obejmujących głównetrasy z promami przystosowanymi do transportu dowolnego pojazdu, a także różnetrasy kolejowe niezbędne do zagwarantowania bezpiecznego i wydajnego przewozutowarów.

Mosty i tunele

Ułatwiamy mobilność międzynarodową dzięki naszejkarcie na dotowany olej napędowy, a także pomagamy przewoźnikom w rezerwacji zwyprzedzeniem mostów i tuneli obejmujących główne połączenia europejskie, takiejak Włochy, Francja, Holandia, Belgia i Wielka Brytania.